Poděkování skupině "žestězdarma"

Ještě na samém konci minulého roku, dne 28. prosince se konal koncert kapely „žestězdarma“ s názvem „Vánoční swingové melodie“.

Vystoupení se konalo od 19.00 hodin v hudebním klubu Dziupla v Českém Těšíně a výtěžek byl věnován Charitě Český Těšín. Celý klub se postupně zaplnil a posluchači si mohli vychutnat známé vánoční melodie ve swingovém podání. Mezi posluchači kolovala pokladnička v podobě zlatého prasátka, do které mohli přispět svými dobrovolnými dary. Během koncertu byl výtěžek předán ředitelce Charity Český Těšín Monice Klimkové, která zároveň poděkovala skupině za jejich vystoupení. Po rozpečetění v sídle Charity se v pokladničce nacházelo 6 177 Kč, které budou použity na rozvoj charitního díla.

Tímto za Charitu Český Těšín ještě jednou děkujeme skupině „žestězdarma“ za jejich štědrost a ochotu podpořit dobrou věc a věříme, že to nebyla naše poslední společná spolupráce.

Těšíme se na další setkání.

Petr Šelong