Velikonoční výstava v Hnojníku

Ve dnech 22.3. - 23.3.2018 se v Charitním domě pro seniory v Hnojníku konala tradiční Velikonoční výstava.

Prezentovány byly především výrobky, které vytvořili sami klienti domova, přidali se také další vystavovatelé z řad soukromých osob. Po oba dny přicházeli shlédnout výstavu rodinní příslušníci klientů, také lidé z okolí či děti z mateřské školy a základní školy. V pátek po obědě pak přijela výprava Klubu důchodců z Třanovic. Společně s klienty domova si poseděli v improvizované kavárničce a velmi dobře se při kávě a koláčcích bavili až do ukončení výstavy. Během výstavy panovala velmi příjemná a přátelská atmosféra, s prostorem pro různá zajímavá setkání. Výtěžek z prodaných výrobků a dobrovolného vstupného bude využit na nákup materiálu pro další tvoření klientů domova.

Hana Fojtová