Lektor preventivních programů

Místo výkonu: Karviná
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Szymszová

Hledáte smysluplnou a stabilní práci?
Chcete pracovat v příjemném kolektivu?
Jste samostatní, flexibilní a organizačně schopní?
Chcete mít možnost prohlubovat své odborné znalosti?

Charita Český Těšín vyhlašuje výběrové řízení na pozici

„Lektor preventivních programů“

Do našeho týmu preventivních programů "Maják" hledáme novou posilu s termínem nástupu ihned.

Náplň práce:

  • přímá práce s dětmi a mládeží na ZŠ
  • příprava, organizování a realizace preventivních programů a aktivit
  • vedení dokumentace klientů

Požadujeme:

  • minimálně SŠ (humanitní obory výhodou)
  • zájem o práci s dětmi
  • zájem o problematiku primárních prevencí
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • dobrý psychický a fyzický stav
  • řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
  • znalost práce na PC
  • ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita

Typ pracovněprávního vztahu:

  • dohoda o provedení práce (popř. zkrácený úvazek 22,5 hod./týden)
  • vhodné pro studenty VŠ, rodiče na rodičovské dovolené

Nabízíme:

  • výkon práce v dopoledních hodinách
  • zázemí stabilní organizace s dlouholetou tradicí
  • smysluplnou práci v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • odměnu 100 Kč/hod.

Místo výkonu práce:

  • Karviná - Mizerov, ul. Centrum 20 (zázemí/kancelář)
  • ZŠ v blízkém okolí

Termín nástupu:

  • ihned

Vážené zájemce prosíme, aby v případě zájmu o tuto pozici zaslali strukturovaný životopis do 23. 2. 2018 na email: katerina.szymszova@ceskytesin.charita.cz. Do předmětu uveďte název pozice "Lektor preventivních programů". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (průběžně).

VŘ Maják

Podpořte nás