Adventní zpívání v domově

Po roce je tady opět advent doba a s ní spojení nádherných vánočních svátků, které se již blíží. K přípravě na Vánoce nepatří jen úklid či shánění dárku, ale neodmyslitelně k Vánocům patří klid, pohoda a sdílení hezkých společných chvil.

V našem domově jsme takové klidné a hezké chvilky mohli už zažít a to s milými dobrovolnicemi. 4 dámy již samy seniorského věku, přišly našim seniorům nejen zazpívat vánoční koledy, ale popřály klientům vše dobré a milým slovem klienty pohladily. Všechny seniory obdarovaly napečenými perníčky a nádhernými ručně dělanými vánočními stromečky, které už nyní zdobí pokoje klientů.

Nejen koledy, ale i píseň „100 lat“ zazněla v ten den z jejích úst. Jedná z klientek, slavila své 90 - té narozeniny
a jak jinak než touto lidovou písní popřát další hezké roky.

Dopoledne uteklo jako voda, co bychom taky čekali v prima společnosti. Už se těšíme na další společné chvíle, které nám slíbily. :) IMG_20181204_105141Advent

Ilona Kaszperová

Tříkrálová sbírka 2019