Vystoupení mateřské školy v Charitním domě pokojného stáří

Adventní čas a čekání na Ježíška nám i našim klientům přišly zpříjemnit děti i paní učitelky z mateřské školy Hrabinská. Děti měly pečlivě připravené vánoční písně a vystoupení.

Našim klientům společnost malých dětí udělala nesmírnou radost. Děti byly tematicky k vystoupení oblečeny. Holčičky za hvězdičky a na píseň Hany Zagorové, Tvá hvězda vánoční, klientům zatančily. Tato část vystoupení v některých klientech probudila sentiment a vzpomínky na své blízké a dojala je až k slzám štěstí. V další části představení si klienti i děti společně zazpívali koledy a paní učitelka je doprovázela na klavír. Po společných koledách následovalo předání přání spokojených Vánoc a do nového roku mnoho zdraví. Zásluhou paní učitelky Šárky, každý klient dostal andělíčka na památku. Od nás patří velké díky dětem za krásné vystoupení pro naše klienty a paním učitelkám děkujeme za přípravu krásného programu.

Kateřina Lacková

IMG_20181213_101500_HDR opr5