A jak začal rok 2022 v „Kometě“?

Rok 2022 začal v Kometě ve velkém stylu. Klientům byla zřízena kondiční místnost, na kterou se mnoho z nich těšilo. Mohou nyní využívat boxovací pytel, žebřiny, gymnastické kruhy a hrazdu k posilování a práci na své kondici. Jednoznačně největší úspěch sklízí boxovací pytel, který láká malé i velké klienty.

V klubu je nově také namontováno promítací plátno, které je od prvního dne aktivně využíváno. Klienti si nyní mohou naplno vychutnat filmový klub a pracovníci plátno využívají pro promítání prezentací. Velký ohlas měla prezentace na téma kouření, během které byly klientům představeny následky kouření cigaret. Do budoucna je v plánu plátno využívat pro pohybové a taneční aktivity.

Klienti nezahálí ani v kreativních činnostech. V nedávné době se zúčastnily aktivity, během které měli výtvarně zpracovávat nejrůznější emoce. Také v Kometě byla nově založena „klientská zeď“, na kterou si mohou klienti obtisknout svou dlaň a zanechat tak po sobě v klubu stopu do budoucna.

Bc. Věnka Pokorná, vedoucí Charitního střediska „Kometa“

image2 (1)

image0 (7)