KALEIDOSKOP CHARITY ČESKÝ TĚŠÍN

KALEIDOSKOP CHARITY ČESKÝ TĚŠÍN

…..Podívejte se s námi na různobarevné střípky pomoci v Charitním kaleidoskopu a objevte celkový obraz našich služeb….. Podobně jako do kaleidoskopu, který díky barevným sklíčkům vytváří neopakovatelné obrazce sjednocující se v jednotný celek, můžeme nahlížet na Charitu Český Těšín, kde se různorodost poskytovaných služeb spojuje v jeden hlavní cíl – pomoc potřebným.

Představujeme Vám novou kampaň s názvem Kaleidoskop, jejímž hlavním cílem je přiblížit veřejnosti služby a zaměstnance Charity Český Těšín. Dozvíte se, jaké služby Charita Český Těšín poskytuje, pro koho jsou určené a kde se nacházejí. Budete mít možnost nahlédnout do provozu těchto služeb a seznámit se zaměstnanci prostřednictvím jejich příběhů v Charitě Český Těšín.

Na úvod Vám každou středu na našich stránkách (v boxíku Kaleidoskop) a sociálních sítích představíme jednotlivé služby očima vedoucích. Na podrobnější informace o těchto službách a jejich zaměstnancích se můžete těšit během Týdne sociálních služeb v ČR, který proběhne od 5.-11. října 2020. 

Podívejte se na vytvořené příspěvky zde https://ceskytesin.caritas.cz/kaleidoskop/