Nové auto pro Charitní pečovatelskou službu

Nové auto pro Charitní pečovatelskou službu

Charitní pečovatelská služba je zase blíž klientům. Díky projektu Moravskoslezského kraje jsme mohli zakoupit automobil, který nás dostane k většímu počtu vzdálenějších klientů. Vzhledem k rozmanitosti terénu, který pečovatelky zajišťují, je auto nedílnou součástí výkonu jejich služby při zajištění potřebné péče v domácnosti klientů.
„Novým automobilem zajistíme pružnost a větší dostupnost našich služeb pro více potřebných občanů. Děkujeme Moravskoslezskému kraji za finanční podporu, díky níž jsme mohli obměnit náš vozový park, ale i za pomoc v dalších oblastech,“ uvádí ředitelka Charity Český Těšín Monika Klimková.
Pečovatelskou službu poskytujeme školenými a vstřícnými pracovníky v sociálních službách. Pomáháme zejména seniorům, kteří chtějí zůstat co nejdéle doma a nemohou se o sebe plně postarat.  Pro více informací se neváhejte obrátit na Dorotu Wacławikovou, vedoucí Charitní pečovatelské služby na tel. čísle 603 567 840. Jsme tady pro Vás.
Mgr. Aneta Benčáková, vedoucí sekce terénních a ambulantních služeb pro seniory

Tato služba byla podpořena dotací z rozpočtu Moravskoslezského kraje, města Český Těšín, obce Ropice a dalších podporovatelů.

5893_mskImage.ashxERB-min (1)