Tříkrálová sbírka 2022 se blíží. Jak bude letos vypadat?

Tříkrálová sbírka 2022 se blíží. Jak bude letos vypadat?

Věříme, že i přes veškerá omezení spojená s COVID-19, bude koledování probíhat.  A v období od 1. do 16. ledna zazní koleda v našich domech. Tímto směrem se ubírají i přípravy, nachystané jsou pokladničky a tašky pro koledníky, známe již konkrétní termíny setkání a doprovodných programů pro všechny koledující.

Stejně jako v loňském roce bude více způsobů, jakými se bude moci veřejnost zapojit do sbírky a přispět na dobrou věc. Od 1. prosince 2021 bude otevřený Tříkrálový účet pro bezhotovostní dary a od 1. ledna 2022 bude možné přispívat on-line přes platební bránu na internetových stránkách Tříkrálové sbírky – www.trikralovasbirka.cz. V termínu koledování od 1. do 16. ledna 2022 veřejnost může přispívat přímo do pokladniček třem králům anebo do statických pokladniček umístěných v Českém Těšíně a okolí. Seznam míst bude dostupný v lednu na našich stránkách a bude průběžně aktualizován.

Rádi uvidíme nové tváře mezi koledníky. Pokud byste měli zájem zapojit se do koledování a tímto se osobně zúčastnit největší sbírkové akce České republiky, neváhejte a napište na e-mail: alina.humel@ceskytesin.charita. cz nebo zavolejte na telefonní číslo: +420 605 205 638.

Zapojte se do Tříkrálové sbírky a začněte nový rok dobrým skutkem!