Vaječina na Šumbarku

Senioři z Charitního centra jsou výjimeční svou chutí do života, dobrou náladou a radostí ze společných setkání. Například při tradičním, květnovém smažení vaječiny. Smažení vaječiny je jednou z nejoblíbenějších akcí našich seniorů v centru. Navíc, když k nám dorazili i klienti ze zpívající skupinky s harmonikou, byla radost dvojitá.

S úsměvem a v dobré náladě smažení vaječiny vrcholí. Vůně se line z kuchyňky do společenské místnosti, kde je plno. Pravá zábava se rozjíždí po jídle, zpívání u harmoniky a vyprávění vtipů. Nálada je výborná, úsměvy klientů neberou konce a nikomu se nechce loučit. Vše ale jednou musí skončit, aby něco nového mohlo zase začít… A protože na Svibici už plánujeme opékání špekáčku, pozvali jsme klienty ze Šumbarku na oplátku na posezení pod pergolou.

Lenka Kněžíková, pracovnice v sociálních službách

IMG_20210528_115026

IMG_20210528_123054