Vernisáž výstavy vítězných fotografií 13. ročníku fotosoutěže MŮJ SVĚT a DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SLUŽEB

Vernisáž výstavy vítězných fotografií 13. ročníku fotosoutěže MŮJ SVĚT a DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SLUŽEB

První říjnové pondělí patřilo vernisáži výstavy vítězných fotografií 13. ročníku celorepublikové fotosoutěže MŮJ SVĚT, která proběhla v čítárně a kavárně Avion v Českém Těšíně. Tímto slavnostním gestem jsme také zahájili Dny otevřených dveří služeb Charity Český Těšín v rámci Týdne sociálních služeb ČR.

Po velmi povzbudivých úvodních slovech P. Jana Larische Th.D., starostky Mgr. Gabriely Hřebačkové, místostarosty Ing. Víta Slováčka a ředitelky Ing. Moniky Klimkové, mohli návštěvníci zhlédnout vystavené fotografie zobrazující svět sociálních služeb očima klientů, zaměstnanců a dobrovolníků. Slunečné počasí vybízelo k využití posezení na krásné terase Avionu a prodiskutování dojmů z výstavy.

Děkujeme všem zúčastněným a také všem, kteří se podíleli na realizaci vernisáže na tomto výjimečném místě v Českém Těšíně, a zároveň všechny srdečně zveme ke zhlédnutí. Výstava bude přístupná do konce října během otevírací doby Avionu. Více informací o DNECH OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SLUŽEB CHARITY ČESKÝ TĚŠÍN najdete na našich webových stránkách: https://ceskytesin.caritas.cz/akce123/dny-otevrenych-dveri1/

IMG_1552

IMG_1502

IMG_1500

IMG_1501

IMG_1505

IMG_1504

IMG_1503

IMG_1555

IMG_1554

IMG_1508