Charitní dům pro seniory v Hnojníku

V Charitním domě pro seniory poskytujeme služby seniorům, kteří již nemohou žít sami ve své domácnosti, protože se nedokáží o sebe postarat a rodina ani terénní služby nemohou péči zajistit. Snažíme se vytvářet přívětivé prostředí, aby se u nás klienti cítili příjemně.

Jedná se o zpoplatněnou registrovanou sociální službu, která je poskytována v pobytovém zařízení.

Služba nabízí:
  • poskytnutí ubytování
  • poskytnutí stravy
  • pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
  • pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu
  • zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
  • sociálně terapeutické činnosti
  • aktivizační činnosti
  • pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
Služba je určena:

Dokumenty:

veřejný závazek
žádost o přijetí
vyjádření lékaře
potvrzení o bezinfekčnosti
ceník
domácí řád
smlouva vzor

GDPR klienti
GDPR zájemci
GDPR osoby blízké

Na základě usnesení Vlády ČR č. 1264 ze dne 30. 11. 2020 ohledně výjimky ze zákazu návštěv na základě provedeného POC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 podáváme upřesňující informace, za jakých podmínek bude umožněna návštěva seniorů v našich domovech. Z technických důvodů se omlouváme, že povolení výjimky ze zákazu návštěv jsme schopni realizovat až od pondělí 7. 12 .2020. Děkujeme za pochopení.

Desatero pro návštěvy.pdf
Čestné prohlášení.pdf
GDPR.pdf
Pravidla návštěvy 4.12.2020..pdf

Kontakty:

Vedoucí Charitního domova pro seniory v Hnojníku -  Mgr. Lenka Zahradníková
tel.: 731 520 068, email: 7.AuRWp73knn47agc8m%C19k6rGo97d4YanBZd54Ys

Sociální pracovník - Bc. Hana Fojtová
tel.:731 427 191, email: 38AkO4ebahIkQOQ90lxI-3ia95prRb~lW5pJ

Pokladní - Věra Koutníková

Staniční sestra - Kateřina Lacková

Provozní doba:
  • nepřetržitý provoz
  • sociální pracovník je přítomný ve všední dny pondělí až pátek 8:00 - 14:00, popřípadě po předchozí telefonické domluvě.

Popis zařízení:

Charitní dům pro seniory v Hnojníku se nachází v krásném prostředí beskydského podhůří, v centru obce Hnojník a je dostupný veřejnými dopravními prostředky. Součástí domova je kaple, ve které se pravidelně konají bohoslužby. Domov má vlastní kuchyň. V blízkosti domova se nachází obecní úřad, policie, hasičská zbrojnice, kostel, barokní zámek a obecní knihovna. Před zařízením se nachází parkoviště určené pro osobní vozidla.

Tato služba byla podpořena dotací z rozpočtu Moravskoslezského kraje, statutárního města Havířov
a statutárního města Karviná

5893_msk005908007182