Charitní středisko "Klíč"

Matky - nový MichaelPosláním sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi je poskytování pomoci a podpory rodinám v Českém Těšíně a jeho spádových oblastech, ve snaze o zlepšení jejich nepříznivé sociální situace. Charitní středisko „Klíč“ usiluje o to, aby rodina posílila své dovednosti tak, aby uměla náročné situace ve svém životě zvládat vlastními silami.

Spádové oblasti: Koňákov, Mistřovice, Horní a Dolní Žukov, Mosty, Dolní Třanovice a Stanislavice.

Komu je služba určena

Služba je určena:

• rodinám s nezletilým dítětem/dětmi (do 18 let) a dalším členům rodiny (podílející se na výchově dítěte) žijící s nimi ve společné domácnosti,
  • osamělým rodičům, kteří pečují o nezletilé dítě,
  • těhotným ženám, u kterých je vývoj dítěte ohrožen.

Osoby se nacházejí v nepříznivé sociální situaci např.:                       Charitní středisko "Klíč"

• ztráta bydlení, nevyhovující bytové podmínky,
  • nedostatek financí (nezaměstnanost)
  • nezvládání péče o dítě (záškoláctví)
  • nezvládání péče o domácnost.

• GDPR

Informace_pro_klienty_o_zpracování_údaju.pdf