PODPOŘTE NÁS NÁKUPEM NA INTERNETU

... a to zdarma, bez navýšení ceny nákupu

Nakupujete rádi na internetu?

Víte, že takovým nakupováním můžete podpořit naši organizaci, a to bez navýšení ceny zboží?

Díky portálu můžete podpořit činnost Charity Český Těšín svými nákupy na internetu. Pokud nakupujete on-line, můžete nás podpořit samotným nákupem u svého oblíbeného e-shopu. Mezi registrovanými obchody je již řada známých e-shopů a slevových portálů.

Z každé zaplacené objednávky budou odeslána procenta prostřednictvím givt.cz na činnost Charity Český Těšín, a to zdarma, bez navýšení ceny nákupu!

 

Je to jednoduché:

  • Zaregistrujte se zdarma na stránkách givt.cz a před nákupem stránky otevřete a vyberte si obchod, kde zamýšlíte nakupovat.
  • V kolonce "přispívám na" označte Charita Český Těšín. Takto zahájíte nákup na stránkách vybraného e-shopu, kde nakoupíte tak, jak jste zvyklí, a za běžné ceny.
  • O nic víc se už nemusíte starat. Částku určenou našemu profilu už pošle sám e-shop. U jednotlivých e-shopu můžete vidět počet procent, které nám budou ze sumy Vašeho nákupu odeslány.
  • Jedinou podmínkou je, abyste nákup zahájili na givt.cz. To lze jednoduše vyřešit pomoci givt aplikace, díky které nikdy nezapomenete nakoupit přes givt.cz.

 GIVT_web_petra

Předem děkujeme všem, kteří si na nás při nakupování na internetu vzpomenou, a tak podpoří činnost Charity Český Těšín.
 
givt.cz
 
 
Tříkrálová sbírka 2020
Podpořte nás