Klienti výtvarného klubu se podíleli na tvorbě Charitního kalendáře 2022

Výtvarný klub v Charitním centru pro seniory v Českém Těšíně se těší velkému zájmu již řadu let. První letošní setkání účastníků se neslo ve velmi slavnostním duchu. Svou návštěvou všechny potěšila ředitelka Charity Česky Těšín, Ing. Monika Klimková, která přijela osobně poděkovat všem zúčastněným za výtvarnou činnost a také předat nový kalendář, který je sestaven z uměleckých prací členů klubu. Díky autentickým malbám seniorů se podařilo vytvořit jedinečné společné dílo - kalendář, který poslouží jako propagační dárek Charity Český Těšín.

V další části setkání se mimo jiné hovořilo také o tom, jakou tématiku kurzů si letos naši výtvarníci zvolí.  To si zatím nechávají jako překvapení. Na závěr paní ředitelka obdržela dárky v podobě obrazů. Opět se potvrdilo, že klienti Charitního centra pro seniory jsou velmi aktivní a ochotní spolupráce. A to nás velmi těší!

IMG_20220117_092349

IMG_20220117_092335