Podzim v Charitním středisku „Kometa“

Za oknem se listí rozzářilo všemi barvami a podzim, který se letos opravdu předvedl v celé své kráse, začal mít ty správné grády. V Kometě jsme si darů přírody náležitě užili a i náš klub se oblékl do podzimního kabátku.

Tento rok jsme zažili dechberoucí podzim, který nám předvedl, co vše příroda dokáže a nás v Kometě to velice inspirovalo. Vyrábělo se z listí, z kaštanů i z šišek. Také jsme během podzimu přivítali novou pracovnici, která se hned vrhla do práce a vdechla život bílým stěnám v klubu, které se teď mohou pyšnit velkou malbou stromu. Ale jednoznačně největším úspěchem bylo „koměťácké dýňobraní“. Naši klienti měli možnost si vyřezat dýni přesně podle svého gusta. Pod rukami klientů vznikaly dýně veselé, strašidelné i roztomilé.

My v Kometě děkujeme všem, díky kterým jsme si mohli vytvořit tak krásné vzpomínky a budeme se těšit, co nám přinesou krásy zimy.

Bc. Věnka Pokorná, Vedoucí Charitního střediska „Kometa“

CB48D6EB-5E97-4221-A1CF-FF0678E99A58

C1362C43-CCCF-47BE-9AC8-9E9A9358EF19