Charitní dům pokojného stáří

Hrabinská 17, Český Těšín 73701

Na koho se můžete obrátit

Bc. Ilona Kaszperová

vedoucí služby
Tel.: 731 133 260 E-mail: 4eBxRWa7%sCo8~l7VX~mVcaqa.Fs4W7%WkvDRW7r

Pro koho je služba určena

Senioři

Charitní dům pokojného stáří

Typ služby
Domovy pro seniory

Poskytovatel
Charita Český Těšín

Kraj
Moravskoslezský kraj

Způsob poskytování
pobytové

Vedoucí služby
Mgr. Lenka Zahradníková

Registrační číslo služby

Poslání a cíle

Jsme tady pro ty, kteří nás potřebují. Jsme organizace s jedinečným přístupem vycházejícím z tradic charitní práce.

Cílové skupiny

senioři

Činnosti

poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu,, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím,, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, ošetřovatelská péče, zdravotní péče, společenské a zájmové aktivity

Další informace

Posláním Charitního domu pokojného stáří je poskytovat seniorům ubytování a sociální služby potřebné pro důstojné prožití stáří, nepřetržitě a s ohledem na individuální situaci každého z nich. Usiluje o to, aby senioři mohli v domově prožít závěr svého života v prostředí co nejvíce podobném svému domovu, při zachování dosavadní sítě sociálních vztahů a možností obohacení pro vztahy nové. Cílem služby je umožnit seniorům důstojné prožití stáří v bezpečném a příjemném prostředí, kterým snížená soběstačnost v základních životních dovednostech nedovoluje setrvat v jejich dosavadním domově.

Dokumenty:

žádost o poskytnutí pobytové sociální služby.pdf
Ceník.pdf
Domácí řád.pdf